Розв*яжіть задачуЧотири коти-Мурко,Пушок,Базиліо, та Леопольд-полювали на мишей.Мурко впіймав деяку кількість мишей,Пушок на 3 миші менше,ніж Мурко,Базиліо -утричі більше,ніж Мурко ,а Леопоьд удвічі більше,ніж Пушок.Усого вони ...

Розв*яжіть задачу Чотири коти-Мурко,Пушок,Базиліо, та Леопольд-полювали на мишей.Мурко впіймав деяку кількість мишей,Пушок на 3 миші менше,ніж Мурко,Базиліо -утричі більше,ніж Мурко ,а Леопоьд удвічі більше,ніж Пушок.Усого вони впіймали 47 мишей.Скільки мишей упіймав кожен кіт? З нехай човен проплив....Потім маємо рівняння...І в кінці отже
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пусть Х мышей поймал Мурко, тогда: Пушок поймал- Х - 3 Базилио -  3х Леопольд- (х-3)*2 = 2х-6 Уравнение: х + х-3 + 3х + 2х-6 = 47 7х = 47 + 3 + 6 7х = 56 х = 8 мышей - поймал Мурко 8 - 3 = 5 мышей поймал Пушок 3 * 8 = 24 мыши - поймал Базилио 2*8-6 = 10 мышей - поймал Леопольд