Розв'яжіть задачу,склавши систему рівнянь. Добуток двох чисел,одне з яких на 2 більше від другого,дорівнює 8.Знайдіть ці числа.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[latex] \left \{ {{a=2+b} \atop {a*b=8}} \right. \left \{ {{a=2+b} \atop {(2+b)b=8}} \right. \left \{ {{a=2+b} \atop { b^{2}+2b-8=0}} \right. \left \{ {{ b_{1}=-4; b_{2}=2 } \atop {a_{1}=-2;a_{2}=4}} \right. [/latex]