Розвязоти задачу За 4 однакові альбоми заплатили 20 грн. , а за 3 набори фарб - 30 грн. У скільки разів один набір фарб дорожчий за один альбом?
Розвязоти задачу За 4 однакові альбоми заплатили 20 грн. , а за 3 набори фарб - 30 грн. У скільки разів один набір фарб дорожчий за один альбом?
Ответ(ы) на вопрос:
1)20:4=5(грн) заплатили за один альбом
2)30:3=10(грн) заплатили за 1 набор фарб
3)10:5=2(рази)
Відповідь: у 2 рази один набір фарб дорожчий за один альбом.
Не нашли ответ?
Похожие вопросы