Розвязоти задачу За 4 однакові альбоми заплатили 20 грн. , а за 3 набори фарб - 30 грн. У скільки разів один набір фарб дорожчий за один альбом?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)20:4=5(грн) заплатили за один альбом 2)30:3=10(грн) заплатили за 1 набор фарб 3)10:5=2(рази)  Відповідь: у 2 рази один набір фарб дорожчий за один альбом.