Розяжіть задачу + умова + дії + відповідь + пояснення до дій У шкільну їдальню привезли 840 кілограм овочів. Картопля становила одну третю усіх овочів, цибуля другу сьому усіх овочів, а решту буряк. Скільки кілограмів картоплі,...

Розяжіть задачу + умова + дії + відповідь + пояснення до дій У шкільну їдальню привезли 840 кілограм овочів. Картопля становила одну третю усіх овочів, цибуля другу сьому усіх овочів, а решту буряк. Скільки кілограмів картоплі, цибулі ,буряків, привезли У шкільну їдальню?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Задача Умова: Всього овочів - 800 кг. Картопля - [latex] \frac{1}{3} [/latex] всіх овочів Цибуля - [latex] \frac{2}{7} [/latex] всіх овочів. Буряків - ?  1) 800 × [latex] \frac{1}{3} [/latex] ≈ 267 (кг.) - привезли картоплі. 2) 800 × [latex] \frac{2}{7} [/latex] ≈ 229 (кг.) - цибулі привезли. 3) 267 + 229 = 496 (кг.) - картоплі та цибулі разом. 4) 800 - 496 = 304 (кг.) - буряків привезли. Відповідь: у шкільну їдальню привезли: 267 кг - картоплі, 229 кг - цибулі та 304 кг - буряків.