РУСАЛОНЬКА ИЗ 7 В, написати характеристику Софійки та однокласника Вадима,ребята ?

РУСАЛОНЬКА ИЗ 7 В, написати характеристику Софійки та однокласника Вадима,ребята ??рочно помогите буду благодарна! зделаю для вас все что захотите только помогите
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
     Вона оловна героїня твору .Софійка – типова особа, яка дивиться очима, а не серцем. Вона закохана у Кулаківського, а почуттів Сашка соромиться, використовує хлопця для своїх цілей, навіть підозрює у крадіжці. Хоча подібна поведінка вкрай правдоподібна, не зважаючи на вік героїні. Інколи Софійка навіть ревнує і заздрить кмітливості і спостережливості бідного хлопця. Непроста ця русалонька... Софійка гарно вчиться у школі, але не знімає зірок з неба, вона не знаходиться в центрі уваги класу, як, наприклад, експресивна і провокативна Ірка Завадчук, хоча щиро того прагне. Софійка, на мій погляд, хорошистка, звичайна, непомітна, закомплексована, сіра мишка, яка поки нічого не зробила, щоб позбутися цього насправді досить комфортного статусу. Хоча так нині живуть багато дітей, і подібний стиль життя також пояснює дещо пригальмований емоційний розвиток і замкнутість у цьому віці. У свої роки Софійка не знає, що таке «проклятий», а ще сильно переймається, що про неї «скажуть люди», якщо побачать у товаристві «бомжика» Сашка.      Вадим – мажор, нахаба і крутійвін легковажний і егоїстичний. Він палить, краде і, чесно кажучи, не дуже вдячний за намагання закоханої русалоньки допомогти йому позбутися родового прокляття. Сліпе людське кохання, що тут скажеш?.. Хоча все частіше у книзі зустрічаються думки, що й прокляття з Вадима Софійка хоче зняти, щоб було «безпечно» вийти за нього заміж.