«РУСАЛОНЬКА ІЗ 7В АБО ПРОКЛЯТТЯ РОДУ КУЛАКІВСЬКИХ» ГОЛОВНІ ГЕРОЇ Дам аж 50б Назвать с какой семьи герой и его описание.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вадим Кулаківський це саме той розбишака у якого закохолася Софійка, він саме з того роду у якому було прокляття! У нашому уявленні він розбишака який робить що йому заманеться.Авжеж чому б і ні, за ним хітом не дивиться, тільки бабуся, але й та не може впоратися з його вибриками.Вадим- тяжкий підліток він не знає як себе поводити, використовує погану лексику! Тому, хлоп'ята, я не рекомендюю брати з нього приклад!!