С оставить диалоги по 5 реплик каждому ( всего 10) Каждая реплика с новой строки название текста зимние каникулы он 2-ой

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Свято наближається! Зимові канікули, мабуть, найказковіші. - Еге ж, Новий рік, ялинка і сніг! А ще смачні страви та подарунки. - Наша сім'я збирається поїхати до бабусі, так вона такий стіл накриє, стільки смаколиків приготує, що не зможу з-за столу встати. - А ми будемо святкувати вдома. Татко принесе ялинку, мама напередодні свята буде куховарити і ми радісно зустрінемо новий рік. - А знаєш, що є у бабці в селі, чого не має в місті? Справжня ковзанка на зледенілому озері. - Як це немає? У торговому центрі нещодавно відкрили. Ковзанка не справжня, а зроблена природою. Я теж планую поковзати на канікулах, а ще буду ходити у кінотеатр. - У бабусі кіно немає. А ідея гарна, школярам як раз знижки будуть на білети. - Головне не захворіти, а то минулі канікули я і не помітив. Пролежав з температурою у ліжку. - Твоя правда. - Будемо обмініватись повідомленнями під час свят, будеш розповідати про свої пригоди. - Обов'язково, друже.