Сачиненне по тэме зимняя казка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зима – справжня чарівниця! Їй властиво змінювати все навколо. Ні моторошний холод, ні пробираються до самих кісток сильний вітер не можуть відібрати у зими її чарівного чарівництва. Її білі фарби здатні перетворити навіть самий нудний пейзаж у майстерну картину, написану кращим художником у світі. А в помічниках у зими – неперевершений знавець мистецтва. Хто ж це? Звичайно, мороз! Цей пустун виводить на вікнах своєї магічної пензлем неповторні візерунки, єдині у своєму роді. Він підбирає особливі фарби, яких немає ні в одного художника. У мороза в запасі безліч полотен, ні на одному з яких малюнок не зникне навіть в самій маленькій деталі. Зима бачиться людям якоїсь Сніговою Королевою – трохи непривітній і холодною. Але вона неймовірно красива в своїх крижаних прикрасах і білих шатах, витканих з маленьких снігових крупинок. З кожним своїм кроком вона покриває землю білим чарівним покривалом — пухнастим, легким і повітряним... А одним лише помахом руки укутує дерева, кущі, дахи будинків килимом з срібла, переливаються і палаючим казковими відблисками. Красуня-зима пройде скрізь: по широких полях, дрімучим лісам, поверхонь річок, разросшимся рівнинах і ярах. Кожному з цих місць вона подарує частинку себе, кожне забере у свою чарівну казку.
Гость
Вось і наступіла зіма - гэтая белая казка. Усе навокал занесена белым снегам, які днём блішчыць на сонцы так, што слепіць вочы. Раніцай шкада таптаць некранутае покрыва, намеценае ноччу. Галінкі дрэў гнуцца пад цяжарам беласнежнай коўдры. Усё навокал чыстае і прыгожае. Ад марозу снег пад нагамі ціхенька паскрыпвае. Гэта ламаюцца праменьчыкі сняжынак самай непаўторнай формы. Нават шкада становіцца ісці па іх. Ад голаду і холаду туляцца да чалавечага жытла птушкі: вераб'і, сінічкі, гілі. Ніколі больш не ўбачыш іх так блізка ад чалавека. Ужо зусім хутка Новы год. Я люблю гэтае свята. Гэта нагода сабрацца ўсёй сям'ёй, пабачыцца з роднымі і блізкімі людзьмі. У навагоднюю ноч усё становіцца асаблівым, казачным. Елка пераліваецца агнямі і зіхаціць гірляндамі. Стол ломіцца пад святочнымі стравамі. У неба ўзлятаюць рознакаляровыя феерверкі. Людзі дораць адзін аднаму падарункі і радасць. Наўкол усмешкі, весялосць і каханне. Адным словам, казка, па-іншаму і не скажаш. Зіма - мая любімая пара года, а Новы год - маё любімае свята. Хутчэй бы ён ужо наступіў!