Say What you are going to tell your international friends about the geographical position of Ukraine; What places your friends may visit in Ukrain

Say What you are going to tell your international friends about the geographical position of Ukraine; What places your friends may visit in Ukraine; Where your friend will go in Ukraine; How they can travel round your country.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Что вы собираетесь рассказать своим друзьям о международном географическом положении Украины;Какие места ваши друзья могут посетить в Украине;Где твой друг поедет в Украину;Как они могут ездить в вашу страну.