Say what you do in class, before and after classes I sometimes ... in class usually ... before classes always ... after classes never ...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I sometimes read book(читаю книгу) in class Usualy stay in home(нахожусь дома) before classes Always go home (иду домой) after classes Never play volleyball(играть в волейбол) after classes