Сделайте перевод на русском THE PIPER The Piper went out and raised the tu his lips. He began tu play. When the rats htard

Сделайте перевод на русском THE PIPER The Piper went out and raised the tu his lips. He began tu play. When the rats htardthe musik they came out of the houses. They all ran after the piper.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ПАЙПЕР Крысолов вышел и поднял ту его губы. Он начал играть ту. Когда крысы htard в музыки они вышли из дома. Они все бросились следом за Пайпер.