Сделайте 20вопросов из Етістік пажалуста помогите вопросы надо!!! Зарание спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
әже қашан келді сендер гүл суарасыздарма теннис ойнай аласын ба дәптер керек болама қашан тоқаш пісіреміз сен маған көмектесе аласынба тауға қалай шықтыңыздар көп журдіндерме кім ауланы тазалады оқушылар беске оқима кітап оқыған саған унай ма велесипед айдамыз ба қайда айдаймыз  кәмпит қанша тенге тұрады сағат неше болды незнаю сколько но.....не забудь там вопросительные знаки везде