Сделайте мини-сочинение на тему: " Я родился в Украине" на английском. ДАМ 20 БАЛЛОВ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в зависимости от класса и объёма  сочинения
Гость
I was born in Ukraine. Every day I see a bleu sky and yellow fields here. This view is like our flag. We have here a beautiful nature. All seeds are grow in the rich ground, all flowers are blossom. I like to listen and sing our songs. We have a lot of days with very good weather, a lot of warm sun shine. I love my motherland.