Септеу: Мысалы: курте, жейде.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
атау септік:күрте,жейде ілік септік:күртенің,жейденің барыс септік:күртеге,жейдеге табыс септік:күртені,жейдені жатыс септік:куртеде,жейдеде шығыс септік:күртеден,жейдеден көмектес септік:күртемен,жейдемен
Гость
Атау септік: Күрте, жейде Ілік септік: Күртенің, жейденің Барыс септік: Күртеге, жейдеге Табыс септік: Күртені, жейдені Жатыс септік: Күртеде, жейдеде Шығыс септік: Күртеден, жейдеден Көмектес септік: Күртемен, жейдемен