Серед 30 дітей було проведено опитування.Виявилося що 12 з них полюбляють печиво а 14 цукерки а 6 не люблять ані печива ані цукерок.Скільком любителям печива смакують цукерки.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
6 - не любят ничего. 30 - 6 = 24 - остальные что-то любят 12+14 = 26 26 - 24 = 2 -  любят и то и другое. - ОТВЕТ Решение на диаграмме.