Середня швидкість пасажирського поїзда на 20 км за годину більша за середню швидкість товарного.Тому 700 км перегону пасажирський поїзд пройшов на 4 години швидше ніж товарний .Визначте швидкість і час руху товарного і пасажирс...

Середня швидкість пасажирського поїзда на 20 км за годину більша за середню швидкість товарного.Тому 700 км перегону пасажирський поїзд пройшов на 4 години швидше ніж товарний .Визначте швидкість і час руху товарного і пасажирського поїздів
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
........................................................................................... девочка сори мне  нужно так сделать