Сформувати одновимірний масив, в якому всі елементи з непарними номерами на 3 більше свого порядкового номера, а з парними на 3 менше свого порядкового номера

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
var i,n:integer; a:array [1..100] of integer; begin readln(n); for i:=1 to n do begin if i mod 2 =0 then a[i]:=i-3 else a[i]:=i+3; writeln(a[i]); end; end.