Сhange the positive phrases into the negative ones. Use full verb forms without full stops. 1. He cleans 2. Cathy rides 3. Sarah buys Изменение за позитивные фразы в отрицательных. Используйте полные формы глагола без полной ос...

Сhange the positive phrases into the negative ones. Use full verb forms without full stops. 1. He cleans 2. Cathy rides 3. Sarah buys Изменение за позитивные фразы в отрицательных. Используйте полные формы глагола без полной остановки. помогите пожалуйста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. He does not clean 2. Cathy does not ride 3. Sarah does not buy
Гость
He does not clean. Cathy does not ride. Sarah does not buy.