Ще тримались по садках пізні сливи, як раптово пішов сніг. 2 Шелестить пожовкла кукурудза, ніжиться під вересневим сонцем врунистими сходами озимина. 3. Наді мною вечір жменями засіває зорі, а біля мене арфами бринять підмороже...

Ще тримались по садках пізні сливи, як раптово пішов сніг. 2 Шелестить пожовкла кукурудза, ніжиться під вересневим сонцем врунистими сходами озимина. 3. Наді мною вечір жменями засіває зорі, а біля мене арфами бринять підморожені верби, а під ногами голубі тіні бавляться із снігом ... 4.Туман над лугом колихався, кричали у гаю сичі Випешіть спочатку речення із сполучниковим зв язком, а потім - із безсполучниковим. Підклесліть граматичні основи
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ще тримались по садках пізні сливи, як раптово пішов сніг. (тримались -присудок, сливи - підмет, сніг - підмет, пішов - присудок). Наді мною вечір жменями засіває зорі, а біля мене арфами бринять підморожені верби, а під ногами голубі тіні бавляться із снігом ...(вечір - підмет, засіває - присудок, верби - підмет, бринять - присудок, тіні - підмет, бавляться - присудок).  Шелестить пожовкла кукурудза, ніжиться під вересневим сонцем врунистими сходами озимина. (кукурудза, озимина - підмети, шелестить, ніжиться - присудки). 4.Туман над лугом колихався, кричали у гаю сичі (туман, сичі - підмети, колихався, кричали - присудки).