Установіть відповідність між реченням і другорядним членом у ньому: 1) Додаток; 2) означення; 3) обставина А) Український степ чарівний і величний . Б) Ми готувалися переходити лінію фронту. В) Синіли плавні за Дніпром. Г)А...

Установіть відповідність між реченням і другорядним членом у ньому: 1) Додаток; 2) означення; 3) обставина А) Український степ чарівний і величний . Б) Ми готувалися переходити лінію фронту. В) Синіли плавні за Дніпром. Г)Андрійко був повновидий, ясноокий, кучерявий.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Додаток;Б) Ми готувалися переходити лінію фронту. 2) означення;А) Український степ чарівний і величний . 3) обставина В) Синіли плавні за Дніпром.