Ще в глибоку давнину виник звичай вести літописи,хронології роду,щоб передати нащадкам пам'ять про їхніх предків.Кожне наступне покоління розповідало про себе.В архівах знаходимо чимало таких хронік.Вони дають цінний матеріал д...

Ще в глибоку давнину виник звичай вести літописи,хронології роду,щоб передати нащадкам пам'ять про їхніх предків.Кожне наступне покоління розповідало про себе.В архівах знаходимо чимало таких хронік.Вони дають цінний матеріал для вивчення не тількитого чи іншого роду,а й певних суспільних явищ.Представники знаменитих родин часто замовляли художникам,граверам наочне зображення свого роду(За Д.Степовиком). 1 дієсловом доконаного виду є виділене в тексті слово А)виник Б)знаходимо В)розповідало Г)замовляти Має бути лишень одна правильна відповідь.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
розповiдало пр ответ
Гость
правильно: виник - доконаний вид