Що є їдеєю балади "Вересовий трунок ": а .Розповідь про таємницю старовинного напою з вересу ,який мав чарівну властивість б.Розповідь про легендарний народ пиктів який підкорили шотланці в.Оспівування нескореності пиктів у бор...

Що є їдеєю балади "Вересовий трунок ": а .Розповідь про таємницю старовинного напою з вересу ,який мав чарівну властивість б.Розповідь про легендарний народ пиктів який підкорили шотланці в.Оспівування нескореності пиктів у боротьбі з шотланцями Легенда якого народу покладена в основу балади "Світязь" а.Литовського б.Українського в.Німецького Будь-ласка допоможіть ,прошу)))))))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.в 2.б. Свитязь ведь на Украине находится