Що означає? 1- десяте діло? 2-на всі чотири сторони? 3-між двох вогнів? 4- пам'ятати до сьомих віників? 5- п'яте колесо до воза?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) десяте діло - справа, яку можна зробити в останню чергу; 2) на всі чотири сторони - куди тільки хто забажає, на всі напрямки; 3) між двох вогнів - про становище, коли небезпека загрожує з обох боків; 4) пам'ятати до сьомих віників - дуже довго пам'ятати; 5) п'яте колесо до воза - так говорять про щось (когос) зайве.