Що означають слова:ласка(не тварина),чайка (пташка).Та синоніми до слів чайка ,нота,ласка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ласка - прояв почуттів. Чайка - пташка що проживає біля солоних водоймищ. Чайка,пташка. Нота,знак,звук. Ласка,тварина,хижак.
Гость
Ласка - виявлення доброти, ніжності, турботи Чайка - велика хижа птаха, живе біля солоної води Чайка- плоскодонна лодка запорозьких козаків  Чайка- автомобіль Чайка,пташка, хижак,  Нота,знак,звук, тон, відтінок, інтонація Ласка,тварина,хижак,