Що означають ці фразеологізми: Обережніше на повороті! Збоку видніше. Дешевше за дірку від бублика. Краще тепер, як у четвер. Подалі від спокуси. Тихіше води, нижче трави.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Обережніше на поворотах - уживається як застереження, погроза, попередження або побажання краще поводити себе, не говорити зайвого і т. ін.; Збоку видніше - те, що робиш ти іншим бачиться інакше. дешевший за дірку від бублика  - зовсім недорогий; дуже дешевий; Подалі від спокуси - не знаю. Тихіше води, нижче трави - коли людина  поводить себе тихонею, мало з ким спілкується.