Що сприяло закріпленню територіальної роздробленості священної римської імперії? А) невдачі імператорів у хрестових походах в Палестину Б) провал політики ,,Натиску на Схід" В) поразка Італійської політики імператорів Г) втрата...

Що сприяло закріпленню територіальної роздробленості священної римської імперії? А) невдачі імператорів у хрестових походах в Палестину Б) провал політики ,,Натиску на Схід" В) поразка Італійської політики імператорів Г) втрата володінь у війнах із Францією
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Взагалі то  843 р. – Верденський договір. Закріпив розпад Каролінгської імперії, виділення з її складу Східно-Франкського королівства (землі на схід від Рейну, тобто Німеччина), яке успадкував Людовік Німецький.