Що таке: Опера, оперета, роман і репертуар... Помогите плиииз

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Опера- Музично-драматичний твір, що поєднує інструментальну музику з вокальною й призначена для виконання в театрі Оперета- Музично-драматичний комедійний твір, здебільшого розважального характеру, в якому спів і танці поєднуються з розмовним діалогом Роман- твір, у якому широко охоплені життєві події, глибоко розкривається історія формування характерів багатьох персонажів Репертуар- набір п'єс для постановки на сцені театру в певний проміжок часу.