Що ви відчуваєте під час грози

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гроза- Дуже рідке явище природи. Гроза буває різних кольорів, як веселка.Коли Гроза ударяє поряд з тобою- серце завмирає на одну маленьку мить. Гроза може позбавити тебе життя , якщо цього захоче. Відчуття відрізняються від інших. Коли Гроза вдаряє поруч, час зупиняється. Ти стоїш й не можеш зрозуміти , що відбулося. (Зараз буде 2 частина)
Гость
коли йде гроза я видчуваю природу,вспоминаю свои моменты життя.Я люблю дощ томущьо пид час дощя э гроза.Гроза - это как правило какое-то нагнетение конфликта, а затем его разрешение. очень яркое и несущее в себе очень важный, порой даже решающий, контекст. он подобен молнии, где сначала собирается электрический разряд, а потом происходит разряжение. ну вопщем почитай мож что то в голову прийдет