Що відноситься до творчої спадщини Миколи Лисенка? А Перша українська опера "Запорожець за Дунаєм" Б Українські класичні опери "Наталка Полтавка" і "Тарас Бульба" В Обробка українських народних пісень для хору "Щедрик", "Дудари...

Що відноситься до творчої спадщини Миколи Лисенка? А Перша українська опера "Запорожець за Дунаєм" Б Українські класичні опери "Наталка Полтавка" і "Тарас Бульба" В Обробка українських народних пісень для хору "Щедрик", "Дударик" Г Музика, яка стала основною для сучасного українського національного гімну
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б Українські класичні опери "Наталка Полтавка" і "Тарас Бульба"