She works too much We often go shopping They like rock music You look tired They often help us задайте к ним вопросы в presen simple(2 вопроса,1- общий, 2- неформ.) ПАЖАЛАЙСТААА!!!1

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
How often do we go to shopping? What kind of music do they like? How often do they help us? How much does she work? How do you look?