Одяг
1)Одяг
2)Одяг
3)Загальна; неистота; питання(шо?); конкретне; ч.р.; однина; називний в.; друга відміна;
4)-
5)СЛОВОТВІР БУДЕШ РОБИТИ САМА
Праця
1)праця
2)праця
3)загальня; неистота; питання(шо?); конкретне;ж.р.; однина; називний;перша відміна
4)-
5)СЛОВОТВІР САМА БУДЕШ РОБИТИ
Соловей
1)соловей
2)соловей
3)загальня; истота; питання(хто?); конкретне; ч.р.; однина; називний;друга відміні
4)-
5)САМА СЛОВОТВІР ЗРОБЕШ
Шахтар
1)шахтар
2)шахтар
3)загальна; истота; питання(хто?); конкретне;ч.р.;однина; називний;друга відміна
4)-
5)Словотвір сама;
Місяць
1)Місяць
2)місяць
3)загальна;неистота;питання(що?);конкретне;ч.р.;однина;називний; друга відміна
4)-
5)СЛОВОТВІР САМА
Мрія
1)Мрія
2)мрія
3)загальна; неистота; питання(що?);конкретна;ж.р.;однина;називний;перша відміна
4)-
5)СЛОВОТВІР САМА