ШкольнiкI часта прыходзяць да яго.У нашай вёсцы жыве старэнкI дзядуля.Дзядуля вельмi удзячная маленькiм памочнiкам.Дзецi падмятаюць падлогу,носясь ваду. ЯкI загаловак найбольш падыходзiць да тэксту:Дзядуля,Маленькiя памочнiкi.?...

ШкольнiкI часта прыходзяць да яго.У нашай вёсцы жыве старэнкI дзядуля.Дзядуля вельмi удзячная маленькiм памочнiкам.Дзецi падмятаюць падлогу,носясь ваду. ЯкI загаловак найбольш падыходзiць да тэксту:Дзядуля,Маленькiя памочнiкi.? Запiшыце першыя два сказы тэксту.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Маленькія памочнікі лучше подходит