Шлях від однієї станції до іншої вантажний поїзд пройшов за 9 год.. а пасажирський -за 6 годин. яка швидкість пасажирського поїзда. якщо швидкість товарного дорівнює 40 км / год

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
9*40=360 км путь от одной станции до другой 360:6=60 км/ч скорость пассажирского поезда Ответ: 60 км/ч скорость пассажирского поезда