Шляхом переходу однієї частини мо­ви в іншу утворилося слово, вжите в ре­ченні А Вартовий солдат пильно охороняє кор­дон. Б Перед уроком математики черговий приніс кольорову крейду. В Старий дідусь тихенько зітхав на лаві. Г Ма...

Шляхом переходу однієї частини мо­ви в іншу утворилося слово, вжите в ре­ченні А Вартовий солдат пильно охороняє кор­дон. Б Перед уроком математики черговий приніс кольорову крейду. В Старий дідусь тихенько зітхав на лаві. Г Мама тихенько співала колискову пісеньку.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б Перед уроком математики черговий приніс кольорову крейду. ЧЕРГОВИЙ