(Шпага славка беркута) чому славка беркута посадили і як его визволяли

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
він розпива спиртні напої (вино) з Стефком та Юльком, і коли їх піймали, Стефко та Юлько збігли, а Славка зоставили, за Славка заступилася вся школа, тому що ніхто не міг повірити в те що він міг таке зробити, влаштували навіть суд присяжних у школі, щоб виправдити або покарати Славка, але усе ж таки він виявився невинуватим