Шумить вода, ламає все. Весна іде, тепло несе. Намалюйте чергування наголошених і ненаголошених складів. Визнач яким віршовим розміром написано твір

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1    2      3     4   5    6   7  8          наголошені 2, 4, 6 шу ми'ть во да' ла ма' є все        1     2   3  4  5   6     7    8              наголошені 2, 4, 6, 8  парні числа,                                                                                 діляться на два вес на' і де' те пло' не се'                                                         отже розмір двостопний -оІ -оІ -оІ -- -оІ -оІ -оІ -о - ненаголошений склад о наголошений склад Як ми бачимо - наголос на 2му складі, отже це чотирьохстопний ямб чоловіча рима (наголос на останньому складі)