Символи кружочек, квадрат , і треуголник відповідають трьом різним цифрам. Сума ци

Символи кружочек, квадрат , і треуголник відповідають трьом різним цифрам. Сума цифр трицифрового числа кружочек квадрат кружочек дорівнює двоцифровому числу квадрат треуголник . Сума цифр двоцифрового числа квадрат треуголник, дорівнює одноцифровому числу квадрат . Якій цифрі відповідає символ кружочек ? а:4; б:5; в:6; г:8, д:9
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А: 4       размышлял сам долго объеснять но если хотите могу