Символом Австралії є не тільки кенгуру, а ще одна одомашнена тварина. У цій країні їх найбільше у світі понад 180 мільйонів. Яка це тварина

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Австралія - країна овець. У 2000 році в країні було нараховано більше 100 мільйонів цих тварин. Виходить, що чисельність "овечого населення" в п'ять разів перевищує людське.