Сіндбал записав кілька послідовних натуральних чисел у порядку зростання.Число 36 стоїть п'ятим якщо рахувати як з одного боку так і з іншого боку. Якою Є різниця між найбільшим і найменшим із записаних чисел? А) 9; Б) 7; В) 8;...

Сіндбал записав кілька послідовних натуральних чисел у порядку зростання.Число 36 стоїть п'ятим якщо рахувати як з одного боку так і з іншого боку. Якою Є різниця між найбільшим і найменшим із записаних чисел? А) 9; Б) 7; В) 8; Г)10
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
г)10 відповідь на питання