Синоніми вжито в реченні: а) Угорі світила бачу я нічні крізь води тихі, сині і прозорі. б) Усе відгриміло, відгасло, відіграло довкруг. в) Місто наповнилося веселим гомоном, піснями й гамором. г) Місцину проїжджали дику, поора...

Синоніми вжито в реченні: а) Угорі світила бачу я нічні крізь води тихі, сині і прозорі. б) Усе відгриміло, відгасло, відіграло довкруг. в) Місто наповнилося веселим гомоном, піснями й гамором. г) Місцину проїжджали дику, поорану байраками та вузенькими річками. д) Бори сині, ріки чисті, ниви рівні, колосисті.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Синоніми вжито в реченні: б) Усе відгриміло, відгасло, відіграло довкруг.