Синтаксичний розбір речення ." потім вона загубила двокрапку і перестала пояснювати свої вчинки

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Потім (прислівник) вона (підмет виражений займенником) загубила (присудок виражений дієсловом) двокрапку (додаток/іменник) і перестала пояснювати (складений присудок/дієслово) свої (означення/займенник) вчинки (додаток/іменник)