.Ситуація а) Вам необхідно дізнатися, де знаходиться педагогічний університет. Зверніться до незнайомої людини на вулиці. б) Ви загубили читацький квиток, зверніться до бібліотекаря. в) На лекції Ви звертаєтесь до викладача з п...

.Ситуація а) Вам необхідно дізнатися, де знаходиться педагогічний університет. Зверніться до незнайомої людини на вулиці. б) Ви загубили читацький квиток, зверніться до бібліотекаря. в) На лекції Ви звертаєтесь до викладача з проханням повторити останню фразу. Які мовні формули звертання використаєте?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Добрий день! вибачте, підкажіть будь ласка, де знаходиться педагогічний університет? Добрий день! я студентка 1 курсу, випадково загубила читацький квиток, підкажіть будь ласка, чи можна його поновити? Світлано Іванівно, вибачте будь ласка, повторіть останню фразу.