Сіз жазда бізге келесіз ... ?Ол үйде демала. ..? Сен маған айтасың. .?Олар кешке келе. .. ?Сендер аулда демаламыңдар. ..?Сіз ертең айтасыз. ..? Подскажите пожалуйста что вставить в конце предложения где точки

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сіз жазда бізге келесіз бе ?Ол үйде демала.ма ..? Сен маған айтасың. ба.?Олар кешке келе.ме .. ?Сендер ауылда демаласыңдар. ма..?Сіз ертең қайтасыз ба?