Скаласти речення з кожним фразеологізмами: 1) блукати потемки 2)аж волосся дибки стало 3) з вітром навзводи ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
З вітром навзводи я бігла до школи тому, що запізнювалася Воно було таке страшне і волохате, що у Марійка( или другое имя) аж волосы Димки стало. Щоб залишитись непомітним, треба було блукати потемки.