Скасти речення зі словами Берізка Десна Листок  Андрій .   По 2 речення   з кожним словом .  Так щоб в одному реченні одне слово було підмет а у другоми додаток .  Та так  з кожним словом

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У нашому дворі росте красива берізка.Всі дітки нашого двору доглядають за берізкою.Десна-дуже красива річка.Я часто бував на Десні.Гарний листок я бачив у мого друга.Листок з клена я знайшов в парку.Андрій мій найкращий друг.Ми з Андрійом разом ходимо до школи.