Скасти речення зі словами Берізка Десна Листок Андрій . По 2 речення з кожним словом . Так щоб в одному реченні одне слово було підмет а у другоми додаток . Та так з кожним словом
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У нашому дворі росте красива берізка.Всі дітки нашого двору доглядають за берізкою.Десна-дуже красива річка.Я часто бував на Десні.Гарний листок я бачив у мого друга.Листок з клена я знайшов в парку.Андрій мій найкращий друг.Ми з Андрійом разом ходимо до школи.