Скажи пожалуйста ответ на загадку! Умоляю!!! На сосні чи на ялинці Лісові збира гостинці. А в хатинці лісника Полісяночка прудка Знайде печиво й горішки, Ще й сухариків хоч трішки. Жвава,як вогонь, швидка Донька лісу. Хто така?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
то чувство когда ты русская, и не понимаешь украинский
Гость
 это Білка ( белочка) , судя по тому что орешки ест, ну и так вообще легко понять