Скажіть будь-ласка значення фразеологізмів Тримати ніс за вітром Не показувати носа Сунути свого носа Чути носом

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тримати ніс за вітром - пристосовуватися до якихось обставин.   Не показувати носа - не відвідувати якесь місце.  Сунути носа - втручатися не в свою справу.  Чути носом - відчувати щось інтуїцією.