Скажіть хто з дівчат невихований ?         - Алло ! Галинко , це ти ? А це Катя . Що ти робиш ? Тепер уже нічого ? А що робила? Уроки ? А я телефонувала до Оксани , до Наталок - I i II , до Костика і ще до ... А чому ти мовчиш ...

Скажіть хто з дівчат невихований ?          - Алло ! Галинко , це ти ? А це Катя . Що ти робиш ? Тепер уже нічого ? А що робила? Уроки ? А я телефонувала до Оксани , до Наталок - I i II , до Костика і ще до ... А чому ти мовчиш ? Ага  ... слухаєш ... Хочеш , я тобі рокажу , про що від них дізналася ? Обсмієшся ! Але сядь , бо то довго ... Що ти сказала ?  - Будь ласка , не треба . Я ще уроків не зробила . Вибач . До зустрічі . - О! Поклала слухавку ... Яка невихована !     Запишіть своє міркування в тексті від 2 до 4 речень.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Катя невихована,оскільки вона відриває людину від справи. Також Катерина не запитує,чи її хочуть слухати.