Скажите, что это не так 1)They're good swimmers 2)They swim in summer 3)It's a swimming pool 4)He swims in the swimming pool 5)They've got a swimming

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) They are not good swimmers 2) They dont swim in summer 3) Its not a swimming pool 4) He does not swim in the swimming pool 5) They have not got a swimming pool