Скажите пожалуйста какие бывают календарно - обрядовые песни??? Очень прошу помогите

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
пісень належать: - колядки, щедрівки (зимовий різдвяний цикл); - веснянки, гаївки, або гагілки (весняний цикл); - русальні (пов'язані зі святковим циклом колосіння збіжжя та розквіту природи наприкінці весни); - купальські (переджниварський цикл середини літа); - жниварські і стодольні (збирання врожаю в кінці літа).